Добивате 46 Поени!

& Honey Melty Moist Review Shampoo 1.0 440ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

1. Масирајте неколку минути соодветна количина од шампонот на мокра коса. 2. Темелно исплакнете со топла вода.
Water, lauramidopropyl betaine, olefin (C14-16) sulfonic acid Na, lauroylmethylalanine Na, glycerin, cocamidomethyl MEA, cocoyl glutamic acid TEA, honey, honey extract, royal jelly extract, hydrolyzed honey protein, propolis extract, gluconovactor / Honey fermented liquid, γ-docosalactone, argania spinosa kernel oil, hydrolyzed keratin (wool), damask rose flower water, polyquaternium-47, polyquaternium-10, keratin (wool), coconut oil alkyl glucoside, sodium benzoate, BG, PPG-7, phenoxyethanol, EDTA-2Na, diethyl sebacate, myristyl betaine, yellow 4, arginine, menthol, ethylhexyl methoxycinnamate, red 227, diethylaminohydroxybenzoyl hexyl benzoate, citric acid, fragrance

Опис

Шампон за коса кој што е формулиран со мед, екстракт од прополис и вода од роза од
Дамаск, за длабинско навлажнување на косата. Исто така содржи и кератин и аргагнин за
поправка на оштетената коса, екстракт од матичен млеч и масло од арган за враќање на
сјајот и свиленкасатата коса. Овој шампон се грижи за брановидната и кадрава коса и
задржување на нејзината влажност.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница