Добивате 46 Поени!

& Honey Melty Moist Review Hair Treatment 2.0 445g

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

7 на залиха

Нанесете го овој балсам на вашата коса откако ќе ја исчистите со шампон и/или ќе нанесете маска за коса. Нанесете го овој регенератор на врвовите на косата и оставете го да отстои неколку минути пред темелно да го исплакнете.
Water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, glycerin, ethylhexyl palmitate, honey, royal jelly extract, propolis extract, honey extract, gluconobacter/honey fermentation liquid, hydrolyzed honey protein, rose centifolia flower water, argania spinosa Kernel oil, keratin (wool), almond oil, hydrolyzed keratin (wool), ceramide NG, sodium carboxymethyl hyaluronate, hydroxypropyltrimonium hyaluronate, γ-docosalactone, isostearylglyceryl, zein, hydroxyethyl cellulose, pentetic acid 5Na, citric acid, sodium citrate, PPG-8 ceteth-20, coptis root extract, cyanocobalamin, diethyl sebacate, coconut oil alkyl glucoside, dimethiconol, DPG, hydrogenated lecithin, phytosterols, BG, PPG-8 ceteth-10 , dimethicone, ethanol, sodium benzoate, phenoxyethanol, fragrance

Опис

Третман за коса кој што ќе ја трансформира оштетената коса во ултра навлажнета, од
коренот до врвовите. Производот е формулиран со состојки за навлажнување и поправка
на косата како мед, хијалуронска киселина. Овој третман е грижа за штета предизвикана
од овие 5 фактори: топлина, триење, УВ светлина, боја и свиост. Формулата е исто така
исполнета со хранливи состојки како хијалуронска киселина, екстракт од матичен млеч и
масло од сончогледово семе за здрави и мазни прамени.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница