Добивате 46 Поени!

& Honey Creamy EX Damage Repair Hair Treatment 2.0 450g

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

11 на залиха

После миење со шампон, исцедете ја косата и нанесете умерена количина од третманот на косата. Исплакнете со млака вода.
Water, cetanol, behentrimonium chloride, stearyl alcohol, glycerin, amodimethicone, triethylhexanoin, honey, honey extract, hydrolyzed honey protein, argania spinosa kernel oil, hydrolyzed collagen PG propylmethylsilanediol, keratin (wool) , Diisostearyl malate, Polyquaternium-61, Royal jelly, Royal jelly extract, Propolis extract, Celebroside, Na carboxymethyl hyaluronate, Zymomonas culture extract, Crofusagly seed oil, Sunflower seed oil, Rosemary leaf extract, Fusenkazura flower / leaf / vine Extract, sunflower seed oil unsaponifiable matter, xanthan gum, hydroxyethyl cellulose, ethylhexyl methoxycinnamate, hexyl diethylaminohydroxybenzoyl benzoate, citric acid, Na citrate, tocopherol, octyldodecanol, coconut oil alkyl glucoside, aminopropyldimethicone, dimethicone, Caramel, isopropanol, ethanol, BG, phenoxyethanol, fragrance

Опис

Третман за коса кој што ќе ја трансформира оштетената коса во ултра навлажнета, од
коренот до врвовите. Производот е формулиран со состојки за навлажнување и поправка
на косата како мед, хијалуронска киселина. Овој третман е грижа за штета предизвикана
од овие 5 фактори: топлина, триење, УВ светлина, боја и свиост. Формулата е исто така
исполнета со хранливи состојки како хијалуронска киселина, екстракт од матичен млеч и
масло од сончогледово семе за здрави и мазни прамени.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница