Добивате 25 Поени!

AXIS-Y Heartleaf My Type Calming Cream 60ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

5 на залиха

Нанесете на чисто лице, пожелно да се аплицира по користење на серум или ампула
Water, Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Sorbitol, Isohexadecane, Caprylic/Capric Triglyceride, Houttuynia Cordata Extract, Betaine, Centella Asiatica Extract, Glyceryl Stearate, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sorghum Bicolor Leaf/Stem Extract, Aspergillus Ferment, Chlorphenesin, Arginine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Sorbitan Sesquioleate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Guaiazulene

Опис

Axis-Y Heartleaf My Type Calming Cream 60ml е крема со лесна текстура која истовремено ја омекнува и ја хидрира кожата.
Особено добра за користење за сите што имаат проблематична кожа бидејќи содржи екстракт од листот на филодендрон (heartleaf extract), состојка која е доста ефикасна за омекнување на кожата.Хијалуроник Ацид и Алатоинот помагаат за да се балансира состојбата на кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница