20% попуст Добивате 25 Поени!

Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil 150 ml

1.550ден 1.240ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

1.Нанесете соодветна количина од маслото на дланки и нежно масирајте го лицето околу 30 секунди. 2.Исплакнете темелно со млака вода.
Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sorbeth-30 Tetraoleate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopherol, Ethylhexylglycerin

Опис

Масло за чистење на лицето кое е нежно а сепак многу ефикасно. Формулирано со 95% природно изведени растителни масла обезбедува нежно, а темелно чистење и отстранување на мртвите клетки на кожата и сите акумулирани нечистотии и истовремено обезбедува долготрајна хидратација на кожата. Супер стар состојката е масло од корејски црн ориз кој е 100% концентриран и спакуван со минерали и протеини за екстра зајакнување на кожната бариера и измазнување на текстурата на кожата. Друга клучна состојка е Watery yellowish масло кое длабински ја чисти кожата без апсолутна никаква иритација и ја отстранува сета шминка без остатоци. Соодветно за користење за секој тип на кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница