20% попуст Добивате 8 Поени!

Haruharu Wonder Black Rice Facial Oil 10ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

37 на залиха

Како последен чекор од вашата рутина нанесете 2-3 капки на дланките и нежно масирајте. Нанесете подеднакво секаде на вашето лице и врат.
Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Triolein, Heptyl Undecylenate, Glyceryl Dioleate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Camellia Seed Oil, Jojoba Oil/Macadamia Seed Oil Esters, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Tocopherol

Опис

Масло за лице од црн ориз: Лесно масло за лице формулирано со 99% природни состојки за богато негување на кожата за здрав и блескав тен. Содржи 45% масло од трици ориза сатива (ориз) од Кореја кое ја подобрува еластичноста на кожата и дава силен антиоксидативен ефект на кожата. Содржи сончогледово масло, масло од јојоба, масло од сладок бадем и масло од лаванда за зајакнување на бариерата на кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница