30% попуст Добивате 18 Поени!

HaruHaru Centella A.C.E Vitaful Miracle Healing MULTI BALM 26g

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

18 на залиха

Нанесете на усните, рацете, лицето или лактите со нежно лизгање по кожата. Може да се користи на крај од шминка, или за стилизирање на косата.
Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Polyglyceryl-3 Di- isostearate, Microcrystalline Wax, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydroxystearic Acid, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, (-)-alpha-bisabolol, Vanilla Planifolia Fruit Oil, Centella Asiatica Extract(500ppm), Tocopherol (500ppm), Hippophae Rhamnoides Fruit Extract(30ppm)

Опис

Балм-крема во форма на стик, кој што е формулиран со состојки за смирување на кожата, а истовремено да ја надополнат нејзината влажност. Содржи екстракт од Centella Asiatica за смирување на кожата и маслиново масло за негување и навлажнување на кожата. Збогатен е со алфа-бисаболол, екстракт од овој се од хипофа за да ја осветли и ревитализира коажата. Може да се користи за повеќе делови од телото, рацете, усните, лицето или лактите. Може да се користи и на крај од вашата шминка за сјаен изглед или за стилизирање на косата. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница