20% попуст Добивате 13 Поени!

HaruHaru Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel 100ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

35 на залиха

Соодветна количина од чистачот на дланки запенете со вода до созадвање на богата кремаста пена. Масирајте на лицето, а потоа темелно исплакнете со млака вода. Користете го наутро и навечер.
Water, Glycerin, Coco-Betaine, Propanediol, Pentylene Glycol, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Potassium Cocoyl Glycinate, Potassium Cocoate, Oryza Sativa (Rice) Extract, Phyllostachys Pubescens Shoot Bark Extract, Panax Ginseng Root Extract, Aspergillus Ferment Extract Filtrate, Beta-Glucan, Butylene Glycol, Trehalose, Citric Acid, Cyclodextrin, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Ethylhexylglycerin

Опис

Чистач за лице со pH5.5 за чистење формулиран со природно добиен сурфактант кој што
е добиен од кокос и ќе обезбеди нежно и темелно чистење на мртвите клетки на кожата и
нечистотиите од кожата. Има фина и мека пена за да ја минимизира иритацијата на
кожата и темелно ги чисти нечистотиите од кожата. Дополнет е со екстракт од
ферментиран ориз за да ја одржува кожата полна и хидрирана.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница