50% попуст Добивате 7 Поени!

Fluff Face & Lips Scrub Kiwi 80g

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

„Земете малку од пилингот со сува рака, нанесете на сува кожа и направете нежна масажа. Потоа ставете малку вода на рацете и исплакнете го пилингот додека сеуште ја масирате кожата.
Składniki (INCI)/Ingredients/Ingredienti: Sucrose, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Alumina, Glycerin, Vitis Vinifera Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Papaver Somniferum Seed, Tocopheryl Acetate, Sucrose Laurate, Sucrose Stearate, Sucrose Palmitate, Parfum, Aqua.

Опис

Вистински волшебник за нега на кожа во форма на гел кој се претвора во крем. Благодарение на содржината на шеќерни зрна и семки од афион, нежно ги отстранува мртвите клетки од кожата за да го стимулира природниот процес на обновување на кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница