50% попуст Добивате 5 Поени!

Fluff Coffee Scrub Coffee & Caramel 100g

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Втријте ја потребната количина во влажна кожа со кружни движења, оставете малку да отстои, а потоа исплакнете
Składniki (INCI)/Ingredients/Ingredienti: Coffea Robusta Seed Powder, Sucrose, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Persea Gratissima Oil, Fragaria Vesca Seeds, Theobroma Cacao Seed Butter, Tocopheryl Acetate, Parfum, Aqua.

Опис

антицелулитна и зацврстувачка формула за сув пилинг со 100% состојки од природно потекло – природно кафе робуста со кафеав шеќер, семки од јагода, витамин Е, масло од сладок бадем и масло од авокадо

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница