50% попуст Добивате 5 Поени!

Fluff Body Yoghurt Watermelon 180ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Со кружни движења втријте ја потребната количина од производот во кожата
Składniki (INCI)/Ingredients/Ingredienti: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum, Stearic Acid, Hydrolyzed Rice Protein, Sodium Lauroyl Glutamate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 42090, CI 47005, CI 73015, Hexyl Cinnamal, Farnesol

Опис

Лесен лосион за тело што ја враќа природната заштитна бариера на вашата кожа; 95% состојки од природно потекло, протеин од ориз, кокосово масло, масло од сладок бадем

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница