50% попуст Добивате 5 Поени!

Fluff Body Cream Tangerines Anti-Cellulite 150ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Втријте ја потребната количина од производот во вашата кожа со кружни движења
Składniki (INCI)/Ingredients/Ingredienti: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Alcohol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Parfum, Shorea Robusta Seed Butter, Citrus Grandis Fruit Extract, Sodium Lauroyl Glutamate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 45100.

Опис

Густ и кремаст антицелулитен крем за тело со екстракт од грејпфрут и масло од макадамија кои се борат против целулитот и ја тонираат и навлажнуваат кожата; 95% состојки од природно потекло

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница