Добивате 13 Поени!

Fluff Body Cream Dragon Fruit 200ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Втријте ја потребната количина од лосионот во вашата кожа со кружни движења
Aqua, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Olea Europaea Fruit Oil, Betula Alba Juice, Punica Granatum Fruit Extract, Cocos Nucifera Liquid Endosperm, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Potassium Cetyl Phosphate, Lauryl Glucoside, Propanediol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tapioca Starch, Acacia Senegal Gum, Ipomoea Batatas Root Extract, Maltodextrin.

Опис

Кремот за тело со вода од бреза и кокосова вода обезбедува долготраен навлажнувачки ефект и покрај неговата лесна текстура. Екстрактот од калинка ја прави вашата кожа мазна, навлажнета и освежена.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница