10% попуст Добивате 7 Поени!

FARM STAY Visible Difference Snail bb cream SPF40 PA++ 50g

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете соодветна количина од ББ кремата во правец на текстурата на кожата.
Water, Titanium Dioxide, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Isopropyl Myristate, Mineral Oil, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl Dimethicone, Hexyl Laurate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Stearic Acid, Sodium Chloride, Beeswax, Butylene Glycol, Sorbitan Sesquioleate, Polyquaternium-10, Camellia Sinensis Leaf Extract, Morus Alba Bark Extract, Panax Ginseng Root Extract, Hydrolyzed Collagen, Triethanolamine, Magnesium Aluminum Silicate, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Snail Secretion Filtrate, Stem Cell Extract, Perfume

Опис

ББ Крем кој има висока покривност, длабински ја хидрира кожата и пружа висока заштита од УВ зрачењето. Во составот содржи филтриран слуз од полжав во висока количина (500 мг) задолжен за зголемување на еластичноста на кожата, измазнување на текстурата и брчките и дава здрав сјај на кожата. Истовремено ја регенерира кожата и го подобрува нејзиниот севкупен изглед.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница