10% попуст Добивате 7 Поени!

FARM STAY Snail Repair BB Cream SPF50+ PA+++ 50g

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете соодветна количина од ББ кремата во правец на текстурата на кожата.
Washed water, titanium dioxide / trimethoxycaprylylsilane, ethylhexylmethoxycinnamate, zinc oxide, mineral oil, cyclomethicone, butylmethoxydibenzoylmethane, caprylic / capric triglyceride, butylene glycol, niacin Amide, propylene glycol, glycerin, cetylpage / fiji-10 / 1dimethicone, sorbitan sesquioleate, shea butter, sodium chloride, beads wax, sodium hyaluronate, microcrystalline wax, Witch Hazel Extract, Chamomile Extract, Aloe Vera Leaf Extract, Green Tea Extract, Centella Extract, Western Rose Flower Extract, Collagen Extract, Snail Mucus Filtrate (100PPM), Adenosine, Propylparaben, Methylparaben, Red Mountain Iron (CI77491), Yellow Iron Oxide (CI77492), black iron oxide (CI77499), fragrance

Опис

Хидратантна ББ крема која истовремено и пружа на кожата длабинска хидратација и највисока заштита од УВ зрачењето SPF50+ PA+++. Успешно ги сокрива сите несовршености на кожата и се одликува со висока покривност. Во својот состав содржи филтриран слуз од полжав кој е задолжен за ревитализија на кожата и зголемување на нејзината еластичност.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница