10% попуст Добивате 1 Поен!

FARM STAY [renew] Real Avocado Essence Mask 23ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

21 на залиха

1. По чистење на лицето нанесете тонер за да ја направите кожата помека. 2. Отворето го пакувањето и ставете ја маската нежно на лицето. 3. По 10-20 минути остранете ја маската од лицето и тапкајте нежно да се впие целосно преостанатата есенција.
Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, 1,2–Hexanediol, Polyglyceryl–10 Laurate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Sodium Hyaluronate, Alginic Acid, Hydroxyethylcellulose, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (500ppm), Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Fragrance

Опис

Лист маска која содржи екстракт од авокадо кое изобилува со витамини и масти, длабински ја потхранува и хидрира кожата и пружа неверојатна анти ејџ нега. Ја омекнува грубата кожа, ги намалува отоците и го подобрува тонот на безживотната кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница