10% попуст Добивате 9 Поени!

Farm Stay Daily Perfume Body Lotion Pink Flower 330ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

На сува и чиста кожа нанесете соодветна количина и масирајте на тело до целосна апсорпција
Water, Meneral Oil, Glycerin, Nymphaea Alba Flower Extract(100ppm), Calendula Officinalis Flower Extract, Gardenia Taitensis Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Potassium Hydroxide, Lauroyl Lysine, Hydrogenated Lecithin, Cholesterol, Dipropylene Glycol, Sodium Palmitoyl Proline, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Cetearyl Alcohol, Carbomer, Disodium EDTA, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Fragrance(Parfum)

Опис

Лосион за тело, кој има мека и нежна текстура која брзо се апсорбира и не остава лепливо чуство. Во својот состав вклучува аминокиселини и кокосово масло, кои ќе помогнат за хидратација на кожата и заштита од сите надворешни влијанија.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница