10% попуст Добивате 13 Поени!

FARM STAY Collagen Water Full Moist Serum 250ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

По тонирање на кожата, нанесете соодветна количина од серумот рамномерно на лицето. Тапкајте го нежно со дланките за побрза и поефикасна апсорпција. Користете го наутро и навечер.
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Beta-Glucan, Hydrolyzed Collagen, Tuber Melanosporum Extract, Sodium Hyaluronate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Cladosiphon Okamuranus Extract, Royal Jelly Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Palmitoyl Tripeptide-5, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Pearl Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, PPG-26- Buteth-26, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Adenosine, Disodium EDTA, Fragrance

Опис

Серум кој длабински ја хидрира и потхранува кожата и пружа одлична одлична анти ејџ нега. Во својот состав содржи хидролизиран колаген и бетаин задолжени за измазнување на постоечките брчки, како и спечување на појава на нови. Исто така и моќно дејство за осветлување на кожата и подобрување на нејзиниот севкупен тен.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница