10% попуст Добивате 8 Поени!

FARM STAY Collagen Water Full Moist Rolling Eye Serum 25ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете соодветна количина на пределот околу очите и тапкајте со врвовите на прстите за подобро да се апсорбира.
Water, Glycereth-26, Glycerin, Dimethicone, Dipropylene Glycol, Niacinamide, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sea Water, Trehalose, Cyclopentasiloxane, Ammonium Acryloydimethyltaurate/VP Copolymer, Squalane, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen(25ppm), Vegetable Amino Acids(5ppm), Oat Amino Acids(5ppm), Butylene Glycol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Poly sorbate 60, Carbomer, Arginine, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Adenosine, Disodium EDTA, Fragrance

Опис

Серум за околуочното подрачјде кој во својот содржи хидролизиран морски колаген за зголемување на еластичноста на кожата и намалување на фините линии. Рол – он серум за ултра лесна апликација кој ќе стане ваше убаво секојдневие.
Придобивки:
Нанесете со ролонот од серумот соодветна количина околу окото. Нежно тапкајте со врвовите на прстите за поефикасна апсорпција.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница