10% попуст Добивате 11 Поени!

FARM STAY Collagen Water Full Moist Eye Cream 50ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете соодветна количина на пределот околу очите и тапкајте со врвовите на прстите за подобро да се апсорбира.
Water, Glycerin, Mineral Oil, Niacinamide, Polysorbate 60, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydrolyzed Collagen, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Dimethicone, PEG-100 Stearate , Phenoxyethanol, Methylparaben, Oryza Sativa bran Extract, Punica Granatum fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Galactomyces Ferment Filtrate, Centella Asiatica Extract, Propylparaben, Carbomer, Triethanolamine, Sodium Hyaluronate, Adenosine, Disodium EDTA, Fragrance

Опис

Хидратантна крема за околуочното подрачје која содржи морски колаген задолжен за длабинска хидратација на деликатната кожа, како и измазнување на брчките и спречување на појава на нови. Истовремено ја зголемува еластичноста на кожата и осветлува темните кругови.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница