10% попуст Добивате 16 Поени!

FARM STAY Collagen Water Full Moist Cream Ampoule 250ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

16 на залиха

По тонер и серум, нанесете соодветна количина од кремата и нежно масирајте ја на кожата до целосна апсорпција.
Water, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Niacinamide, Dipropylene Glycol, Dimethicone, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Isohexadecane, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Styrene/VP Copolymer, Fragrance, Polysorbate 80, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Trehalose, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Dimethiconol, Sorbitan Oleate, Adenosine, Disodium EDTa, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen(55ppm), Butylene Glycol, Poly (Banana) Fruit Extract, Honey Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol

Опис

Производ со двојно дејство, истовремено дејстува како крема и серум. Кремата и серумот поединечно користени не се доволни. Затоа со овој производ го добивате и едното и другото, крема и серум кој длабински ја хидрира и навлажнува кожата и спречува појава на брчки. По нанесувањето нема никакво чувство на тешкотија и лепливост. Мало количевство е потребно за целосно да ја опфати кожата на лицето. Брзо и ефикасно се
апсорбира во кожата и ја чести со своите благодети. Оваа крема/серум изобилува со мориски колаген кој ја полни кожата со енергија и помага во намалување на брчките.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница