10% попуст Добивате 17 Поени!

Farm stay COLLAGEN WATER FULL HYDROGEL EYE PATCH 60pcs

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

1 на залиха

По чистењето и тонирањето, оставете ги да делуваат 20-30 минути и отстранете.
Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Carrageenan, Ceratonia Siliqua, Butylene Glycol, Glucose, Sodium Hyaluronate, Potassium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Hydrolyzed Collagen, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Fragrance, Ultramarines, Camellia Sinensis Leaf Extract, Algae Extract, Citrus unshiu peel Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, rose Extract, Chamomila recutita Flower Extract, Punica Granatum fruit Extract, Melaleuca Alternifolia leaf water, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Glycine Soja Phytoplacenta Extract, Beta-Glucan

Опис

Хидрогел маски за под очи, со морски колаген и екстракт од морски алги кои што ќе ви обезбеди храна и влажност на тенкото и суво подрачје околу очите. Текстура со налик на гел за нежна ексфолијација за остранување на мртвите клетки без никакви иритации. По користење веднаш длабоко навлажнувачко чуство, силна моќ на лепење на гел маските за интензивна нега на чуствителнати области како кожата околу очите. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница