10% попуст Добивате 6 Поени!

FARM STAY Collagen Pure Cleansing Foam 180ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

41 на залиха

1. Нанесете соодветна количина од чистачот на дланките и запенете со малку топла вода. 2. Нежно масирајте ја пената на лицето и целосно исплакнете со млака вода.
Water, Stearic acid, Lauric Acid, Potasium Hydroxide, Glycine, Myristic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 60, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Glyceryl Stearate, perfume, Methyl Paraben, Porpyl Paraben, Collagen Filtrate(180mg), Olive Extract Green Tea Extra, Perfume

Опис

Пена за чистење на кожата која длабински ги прочистува порите, шминката и останати нечистотии на кожата. Во својот состав содржи високо количество на хидролизиран колаген кој пружа одлична анти ејџ нега, ја ревитализира и хидрира кожата и зголемува нејзината елстастичност. Во составот содржи и масни киселини кои ја потхрануваат кожата, екстракт од маслинка кој има антиоксидативно дејство и ја потхранува и подмладува кожата. Содржи и екстракт од зелен чај кој е одличен за инстантно
смирување на иритираната и проблематична кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница