10% попуст Добивате 9 Поени!

FARM STAY Aloevera Perfect Sun Cream SPF50+ PA+++ 70g

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете соодветна количина од кремата на лицето и деловите од телото изложени на сонце, 20/30 минути пред излегување. Реаплицирајте на 2/3 часа.
Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Mineral Oil, Glycerin, Titanium Dioxide, Isoamyl P- methoxycinnamate, Zinc Oxide, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Polysorbate 60, 1, 2-hexanediol, Beeswax, Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Aloe Vera Leaf Extract (200mg), Morus Alba Bark Extract, Centella Asiatica Extract, Green Tea Extract, Allantoin, Carbomer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Brilliant Blue FCF, Tartrazine, Fragrance

Опис

СПФ крем кој пружа највисока заштита од УВ зрачењето. Во својот состав содржи екстракт од лист од алое вера кој ја потхранува кожата со витамини и минерали. Има моќно дејство во инстантно смирување на иритираната кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница