10% попуст Добивате 17 Поени!

EYENLIP Red Apple ABP Silky Toner 150 ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

13 на залиха

После миење нанесете соодветна количина од тонерот и тапкајте за подобра апсорбција.
Water, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Pentylene Glycol, Panthenol, Hydroxyethyl Urea, C12-14 Alketh-12,Sodium Citrate, Citric Acid, Betaine, Xanthan Gum, Gluconolactone, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Salicylic Acid, Tocopherol, Glycerin, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cetyl Ethylhexanoate, Squalane, Cholesterol, Stearic Acid, Oleic Acid, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Fragrance

Опис

Тонер за реватилзирање и нежна ексфолијација со екстракти од јаболко, папаја, грозје и слива. Ќе ја осветли кожата со екстрактот од јаболко, а воедно ќе ја хидрира со Церамид НП. Во својот состав содржи и AHA, BHA i PHА за ексфолирање на кожата и да ги отстранат мртвите клетки и нечистотиите. Лесна текстура која што брзо се апсорбира.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница