10% попуст Добивате 13 Поени!

EYENLIP PURE SNAIL RECOVERY EYE CREAM 30ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

28 на залиха

Опис

1. Формулацијата со богат навлажнувачки ефект помага да се формира
заштитен слој на кожата.
2. Слузот од полжав ја подобрува способноста на кожата да ја зачува влагата, одржувајќи ја влажна долго време.
Ја потпомага регенерација на кожата, како и помага за намалување на брчките.
3. Добро се прилепува на сува и слаба кожа околу очите.
Обилно ја потхранува кожата и и обезбедува влажност кај грубата кожа за да ја направи и одржува мазна.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница