12% попуст Добивате 12 Поени!

EYENLIP Pure cotton perfect cover bb cream 21 Light Beige 30gr

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

11 на залиха

Опис

1. Содржи навлажнувачки состојки кои ја одржуваат влагата и ја омекнуваат кожата.
2. И дава виталност на чувствителната кожа. Свеж е и не се лепи што го прави способен да издржи вода.
3. Ги покрива дури и тесните области на безживотни темни кругови, пеги и флеки.
4. Модерен производ за основна шминка што дава чисти и изедначени тонови на кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница