12% попуст Добивате 4 Поени!

EYENLIP Galactomyces Exfoliator Gel 25g

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

16 на залиха

Соодветна количина од овој пилинг гел нежно масирајте го на чиста и сува кожа, со кружни движења, избегнувајќи го пределот околу очите. Потоа исплакнете со млака вода. Користете го 1-2 пати во неделата.
Water, Cellulose, Dipropylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Allantoin, Panthenol, Galactomyces Ferment Filtrate, Arginine, Carbomer, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance

Опис

Пилинг гел формулиран со галактомицес, нежно, но ефикасно ќе ги отстрани нечистотиите, вишокот на себум и маснотиите од кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница