10% попуст Добивате 1 Поен!

EYENLIP EYENLIP SUPER FOOD POMEGRANATE MASK 23ml 1pcs

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

548 на залиха

Откако ќе ја нанесете оставете ја да делува 15-20 минути пред да ја отстраните
Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Polyglyceryl-10 Laurate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Chlorphenesin, Hydroxyethylcellulose, Butylene Glycol, Punica Granatum Fruit Extract, Disodium EDTA, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Phenoxyethanol, Fragrance

Опис

Лист маска со калинка која што е добар извор на витамин Ц и антиоксиданси. Овие хранливи материи ќе и овозможат на кожата да се бори против фините линии, флеките, воспаленијата итн. Оваа маска е совршена за сите типови на кожа вклучувајќи и сува и комбинирана.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница