10% попуст Добивате 1 Поен!

EYENLIP EYENLIP SUPER FOOD PEACH MASK 23ml 1pcs

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

519 на залиха

Откако ќе ја нанесете оставете ја да делува 15-20 минути пред да ја отстраните
Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Polyglyceryl-10 Laurate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Dipotassium Glycyrrhizate, Carbomer, Triethanolamine, SodiumHyaluronate, Chlorphenesin, Hydroxyethylcellulose, Butylene Glycol, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract(SOOppm), Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Fragrance (Linalool, Hexyl Cinnamal)

Опис

Лист маска со праска која што е природен регеренатор на клетките на кожата и најмоќниот антиоксиданс кој што ќе помогне во борбата против оксидативниот стрес. Оваа маска ќе ја остави кожата освежена и мазна.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница