10% попуст Добивате 1 Поен!

EYENLIP EYENLIP SUPER FOOD APPLE MASK 23ml 1pcs

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

1 на залиха

Откако ќе ја нанесете оставете ја да делува 15-20 минути пред да ја отстраните
Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Polyglyceryl-10 Laurate, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Chlorphenesin, Hydroxyethylcellulose, Butylene Glycol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract (500ppm), Disodium EDTA, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Triethanolamine, Fragrance

Опис

Лист маска со јаболко за осветллување, навлажнување, сјај, енергија и осветлување на кожата. Ќе ја негува вашата кожа, а истовремено ќе и направи нежна ексфолијација на мртвите клетки од кожата. Оваа лист маска е одлична за сите типови на кожа вклучувајќи ја и чуствителната кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница