12% попуст Добивате 11 Поени!

EYENLIP Deep Velvet Tint #petal 4.3g

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

14 на залиха

Нанесте од мастилото за усни со четката, од краевите кон внатрешноста на усните. Почекајте 1-3 минути за беспрекорен финиш.
Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Silica, Trimethylsiloxysilicate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, CI 77891, Polyisobutene, Tribehenin, Diisostearyl Malate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, CI 77491, CI 77492, Caprylyl Glycol, Fragrance, CI 15850:1, CI 77499, Polyhydroxystearic Acid, Mangifera Indica Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Lecithin, Isostearic Acid, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate

Опис

Тинт-мастило за усни кој што има текстура на крем и совршено прилага на усните. Со кадифени нијанси и мека текстура која што лесно се нанесува. Нијансата се одредува според посакуваниот изглед, има долго траење на носење. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница