12% попуст Добивате 5 Поени!

EYENLIP COLLAGEN LUSTER LIP SLEEPING MASK 15g

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

29 на залиха

Се нанесува со апликаторот директно на усните и се остава да делува преку ноќ. Не се измива.
Polybutene, Diisostearyl Malate, Petrolatum, Triethylhexanoin, Microcrystalline Wax, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Benzyl Alcohol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Water, Hydrolyzed Collagen, Cinnamyl Alcohol, Helianthus Annuu (Sunflower) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Hydrogenated Lecithin, Honey Extract, Linalool, Ceramide NP, Phenoxyethanol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride

Опис

Маска за усни која што се нанесува пред спиење, ќе ги нахрани и ќе им даде сјаен изглед на усните следното утро. Ја подобрува еластичноста на кожата на усните. Формулирана е со сончогледово масло, хидролизиран колаген и церамиди кои ќе ја подобрат состојбата на кожата на усните. Има гел тексутра со лесен апликатор.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница