12% попуст Добивате 10 Поени!

EYENLIP Ceramide Repair Foot Cream 50g

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

6 на залиха

После миење на стапалата, на суви стапала нанесете соодветна количина.
Purified water, Shea butter, Glycerin, Hydrogenated Poly (C6-14ol) China Manufacturer Lepin), cetearyl alcohol, cetyl alcohol, polysorbate 60, 1,2-hexane Diols, Dimethicone, Cetearylolivate, Flavoring, Glycerylstea Rate ESUI, Sorbitan Oliveit, Canderilla Wax, Sodumpoliac Relate, Caprilylglycol, Tocopherol, Ammonium acryloyldii Methyl Taurate / V Picopolymer, Sodium Acrylate/Sodium Acrylate China Manufacturer Royldimethyltaurate Copolymer, Xanthan Gum, Polyisobutene, DA Isodium Dithiae, Squalane, Urea, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Caprylyl / Caprylglucoside, Sorbitan Oliate, Centella Asiatica Extract, Ceramide Enfee, Protease, Phytospingosin, Benzylbenzoe It, Benzylsalicylate, Linalul, Limonene

Опис

Крем за стапала кој што е дизајниран за да ги навлажни стапалата и да ја намали сувоста. Составен од природни материи во вид на мелем, шеа путер кој што брзо се апсорбира.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница