50% попуст Добивате 6 Поени!

EYENLIP Centella Skin Resurrection Eye Cream 30ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

5 на залиха

Пред да нанесете крема за лице земете соодветна количина и намачкајте ја околу очите.
Water. Centella Asiatica Lear Water 1 20.000pm). Givcerin. Butvlene Glvcol. Glvcereth-26. Niacinamide, Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Stearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Distearate, Synthetic Beeswax, Glyceryl Stearate, Dipropylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glyceryl Stearate Citrate, Myristyl Alcohol, Adenosine. Lauryl Alcohol, Panthenol, Dipotassium Glycyrrhizate, Centella Asiatica Root Extract(1ppm) Centella Asiatica Leaf Extract(1ppm), Centella Asiatica Extract(1ppm), rh Oligopeptide-1, Madecassoside, MadecassIc Acid, Acetyl Hexapeptide-8. Asiaticoside. Asiatic Acid. Disodium EDTA.Tromethamine, Xanthan Gum, Carbomer, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Fragrance

Опис

Кремот за околу очите содржи вода од листот на азиска центела, екстракт од азиска центела, 4 активни состојки на азиска центелаCentella Asiatica.
Се грижи за делот околу очите и проблематичните области со VEGAN EGF состојки.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница