12% попуст Добивате 11 Поени!

EYENLIP BLACK SNAIL 3R SEED EYE SERUM 25ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

20 на залиха

Нанесете соодветна количина на пределот околу очите и тапкајте со прстите за подобро да се апсорбира. 
Water, Methyl Gluceth-20, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Polyisobutene, Betaine, Polyacrylamide, Arginine, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, C13-14 Isoparaffin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Trideceth-10, Ethylhexylglycerin, Laureth-7, Fragrance, Panthenol, Allantoin, Butylene Glycol, Adenosine, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Lepidium Meyenli Root Extract, Asparagus Cochinchinensis Root Extract, Aureobasidium Pullulans Ferment, Glycosaminoglycans, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-29, Oligopeptide-32, Palmitoyl Pentapeptide-4

Опис

Серум за околуочно подрачје со три ролери, содржи екстракти од полжав за навлажнува и да ја обезбеди кожата со хранливи материи. Овој серум ќе ви помогне да се подобри еластичноста на деликатните делови на кожата околу очите. Исто така содржи и 10 вида на комплек на семиња за да ја нахранат сувата кожа, и 5 вида на екстракти од цвеќе за смирување на воспалената кожата. Има нелеплива гел текстура која што наликува на есенција. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница