12% попуст Добивате 2 Поени!

EYENLIP ALOE MOISTURE ESSENCE MASK 1 pcs

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

59 на залиха

1. По чистење на лицето нанесете тонер за да ја направите кожата помека. 2. Отворето го пакувањето и ставете ја маската нежно на лицето. 3. По 10-20 минути остранете ја маската од лицето и тапкајте нежно да се впие целосно преостанатата есенција.
Water, Glycerin, Carbomer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Betaine, Sodium Hyaluronate, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis Leaf Extract (25mg), Argania Spinosa Kernel Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Maackia Fauriei Stem Extract, Nymphaea Tetragona Callus Culture Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Extract, Hydrolyzed Jellyfish Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Fragrance

Опис

Лист маска која што е хидратантна формула со екстракт од лист од алое вера, која што ќе ја хидрира и навлажнува сувата коата. Исто така е ефикасен во заштитата на кожата и регенерацијата на кожата со формулирање на меланин пигмент и смирување на кожата. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница