12% попуст Добивате 5 Поени!

EYENLIP AC CLEAR SPOT PATCH

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

31 на залиха

По чистење на лицето, исушете го проблематичното место. Залепете ја лепенката нежно и оставете ја да делува од 5-8 часа. Потоа отстранете ја, измијте и хидрирајте го третираниот дел од кожата.
Polyurethane Film, Cellulos Gum, Styrene Isoprene Styrene Block Copolymer, Polyisobutylene, Petroleum Resin, Liquid Paraffin, Tetrakis Methane.

Опис

Лепенки за акни кои апсорбираат себум, кои што ги штити од надворешни влијанија проблематичните области кои што се иритирани. Лепенката лесно се лепи врз кожата и е водотпорна. Хидроколоидни лепенки кои што и дозволуваат на кожата да дише. Доаѓаат во 3 големини погодни за различни големини делови на кожата.
Пакување: 7mm x 10 pcs +10mm x 5 pcs +12mm x 9 pcs

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница