10% попуст Добивате 4 Поени!

Etude House My Beauty Tool Lovely Ethi Hairband

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

6 на залиха

Опис

Спроведете ја вашата рутина за нега на кожа во стил и комфор! Со оваа неодолива, плишана трака за коса во форма на маче на Etude House. Со неа ќе ги држите настрана несаканите влакна од косата додека го чистите и миете лицето и додека ги нанесувате производите за нега на вашата кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница