35% попуст Добивате 4 Поени!

Etude House Look At My Eyes Veil Breeze Café OR211

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нежно нанесете на очниот капак со четка или врвот од прстот.
Talc, Mica (CI 77019), Boron Nitride, Titanium Dioxide (CI 77891), Silica, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Iron Oxide Red (CI 77491), Caprylic/Capric Triglyceride, Iron Oxide Yellow (CI 77492), Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Ethylhexylglycerin, Aluminum Hydroxide, Iron Oxide Black (CI 77499), Dehydroacetic Acid, Tocopherol

Опис

Мултифункционална сенка за очи која може да се користи и како хајлајтер на образите и на тој начин да одговара на бојата на шминката на очите.
Мека текстура која едноставно и лесно лизга на кожата со долготрајно дејство и мат ефект.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница