10% попуст Добивате 7 Поени!

Etude House Lash Perm Curl Fix eyelash curler

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

19 на залиха

Поставете го зглобот на Lash Perm Curl Fix Curler на базата на трепките, притиснете надолу и држете 3 секунди.

Опис

За извиткани и долги трепки пробајте го ETUDE HOUSE Lash Perm Curl Fix Curler. Нежно извиткајте ги трепките пред нанесување на маскара за поубав изглед.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница