Добивате 10 Поени!

ENOUGH Collagen 3x moisture Sun Cream SPF50+ PA++++ 50g

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

186 на залиха

Нанесете соодветна количина од кремата на лицето и деловите од телото изложени на сонце, 20/30 минути пред излегување. Реаплицирајте на 2/3 часа.
Butylene glycol, Ethylhexyl salicylate, Octocrylene, Titanium dioxide, Niacinamide, Glyceryl stearate, Potassium cetyl phosphate, Phenoxyethanol, Isohexadecane, Lithium magnesium sodium silicate, Adenosine, Sorbitan oleate, Atelocollagen, Docollagen desami, Hydrolyzed collagen, Soluble collagen, Amino acids, s collagen, Procollagen 

Опис

Крем со СПФ заштита со три вида на колаген, за да ја врати цврстината и еластичноста на кожата, да ја направи мазна и мека и да ја штити од штетните УВ зраци. Овој крем интензивно ќе ја навлажни кожата и ќе ја заштити од предвремено стареење. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница