20% попуст Добивате 8 Поени!

Double Dare OMG! Hair Band Light Pink

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

12 на залиха

Опис

Слатка, интересна и заводлива трака за коса, која е перфектна за чување на влакната подалеку од кожата на лицето додека ја спроведувате вашата рутина за нега на лице или шминка, чистење или нанесување на маска. Нежниот, плишан и фротирски материјал ја
заштиува косата и кожата од кинење и тегнење, па на тој начин комфорот е загарантиран.
Оваа трака може да ја користите додека користите топла бања без да ја намокрите косата или да ја носите додека спиете и на тој начин да спречите косата да паѓа на лице. Исто така перфектна е за користење додека сте на масажа или спа. Ушите на траката се прилагодувачки и може да се отстранат.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница