10% попуст Добивате 25 Поени!

Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum 80 mL

1.380ден 1.242ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

11 на залиха

По тонирање нанесете соодветна количина од серумот на кожата. Нежно тапкајте го на кожата за побрза и поефикасна апсорбција во кожата.
Water, Butylene Glycol, Dimethyl Sulfone, Betaine, Propanediol, Disodium EDTA, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica Extract, Arginine, Carbomer, 1,2-Hexanediol, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Luffa Cylindrica Fruit/Leaf/Stem Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Portulaca Oleracea Extract, Polyquaternium-51, Apium Graveolens (Celery) Extract, Brassica Rapa (Turnip) Leaf Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit/Leaf/Stem Extract, Beta-Glucan, Lysine HCI, Sodium Ascorbyl Phosphate, Acetyl Methionine, Theanine, Proline, Natto Gum

Опис

 Серум кој што на водена база, е формулиран од богата мешавина на комплекси на хидратантни состојки за да ја навлажни и смири кожата. По нанесување прави хидратантна бариера која ја одржува кожата здрава, ја намалува температурата на површинаа на кожата ја смирува и дава ефект на ладење. Надополнете го нивото на влажност на кожата и дајте ѝ мазен и сјаен сјај во текот на денот.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница