10% попуст Добивате 32 Поени!

Dear Klairs Midnight Blue Youth Activating Drop 20 mL

1.800ден 1.620ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

1. По чистењето на лицето, ставете 3-4 капки на целото лице или целните области на загриженост. 2. Лесно тапкајте за подобра апсорпција.
Water, Butylene Glycol, sh-Oligopeptide-1, sh-Polypeptide-1, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Lecithin, Sorbitan Sesquioleate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Chlorphenesin, Guaiazulene, Ethylhexylglycerin, Adenosine

Опис

 Ноќен серум кој што е направен да помогне во борбата против знаците на стареење и да го подобри изгледот на фините линии и брчките. Се одликува со двојна пептидна формула зајакната со EGF (sh-Oligopeptide-1) и bFGF (sh-Polypeptide-1), кои се ефективни состојки против стареење. Содржи Guaiazulene, растителна компонента извлечена од масло од камилица, која игра клучна улога во смирувањето на црвенилото и иритацијата и делува како природна боја на кремот со својата природно виолетова боја. Мал по големина, овој серум со 10 состојки е совршен за употреба од сите. Погоден за сите типови на кожа и возраст за борба и спречување на стареењето, започнете со вклучување на EGF за младешки тен.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница