10% попуст Добивате 3 Поени!

Dear Klairs Midnight Blue Calming Sheet Mask 25 mL

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

336 на залиха

Нанесете ја маската на чисто и суво лице. Оставете ја да дејствува 10-15 минути, отстранете ја и тапкајте за подобра апсорпција.
Water, Butylene Glycol, Methylpropanediol, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Glycerin, Erythritol, Betaine, Arginine, Carbomer, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Propanediol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Carrageenan, PVM/MA Copolymer, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Centella Asiatica Extract

Опис

Лист маска за лице, која ја смирува чуствителната кожа, формулирана со еритрол кој ја намалува температурата на кожата и ја смирува иритацијата, мека вискоза обезбедува удобност на лицето,а пудрата од јаглен од бамбус ги чисти порите. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница