15% попуст Добивате 20 Поени!

Cosrx Refresh ABC Daily Toner (AHA BHA Vitamin C) 150ml

1.190ден 1.012ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

1. По чистењето на лицето, нанесете на козметичко памукче од тонерот и нежно поминете го целото лице избегнувајќи ги очите и устата. 2. Нежно тапкајте по целото лице за подобра и поефикасна апсорбција.
Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Hylocereus Undatus Fruit Extract, Salix Alba (Willow) Bark Water, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Butylene Glycol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Ethyl Hexanediol, Sodium Lactate, Water, Glycolic Acid, Allantoin, Panthenol, Adenosine, Betaine Salicylate, Ascorbyl Glucoside

Опис

Тонер спасител за сите оние со уморна и безживотна кожа! Овој тонер има патентирана формула: АХА, БХА и Витамин Ц за нежна ексфолијација на кожата оставајќи ја измазнета и блескава. Тонерот има водеста и ултра лесна текстура и е соодветен за користење на секој тип на кожа. Се апсорбира веднаш во кожата оставајќи ја по користењето мека, измазнета и целосно подготвена за наредните производи од вашата
рутинска нега на кожата. Изработен само со 16 состојки вклучувајќи АХА, БХА, Витамин Ц и Ниацинамид.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница