15% попуст Добивате 23 Поени!

COSRX Pure Fit Cica Toner 150ml

1.350ден 1.148ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

По чистење на лицето нанесете соодветна количина на козметичко памукче и нежно поминете го целото лице.
Centella AsiaticaExtract, Centella Asiatica Leaf Extract, Centella AsiaticaRoot Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Panthenol, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl TaurateCopolymer, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Caprylic/Capric Triglyceride, Water, Pinus Pinaster Bark Extract, Asiaticoside, Asiatic Acid, MadecassicAcid, Madecassoside

Опис

Лесен и водест тонер кој ја балансира ПХ вредноста на кожата, пружајќи и на кожата освежувачко чувство. Збогатен со седум типа на екстракти од азиска центела за заштита и зајакнување на кожната бариера додека екстрактот од кора од  pinus pinaster помага во смирување и олеснување на воспалението. Во својот состав содржи и pycnogenol  за ревитализација и потхранување на кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница