15% попуст Добивате 12 Поени!

COSRX Master Patch Intensive 36pcs

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Почистење на лицето, исушете го проблематичното место. Залепете ја лепенката нежно и оставете ја да делува од 5-8 часа. Потоа отстранете ја, измијте и хидрирајте го третираниот дел од кожата.
Cellulose Gum, Hydrogenated Poly(C6-20 Olefin), Polyisobutene, Styrene/Isoprene Copolymer, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil

Опис

Интензивен спот третман за акни. Овие лепенки за акни во составот содржат хидроколоид, салицилна киселина и масло од чајно дрво за интензивен и брз третман на акната.  Залепете ја лепенката директно на акната, наместо да ја истискате, ќе ја оздрави акната брзо без никакви флеки и минимален ризик за иритација.

Овални лепенки (36 парчиња)

 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница