15% попуст Добивате 23 Поени!

COSRX Master Patch Basic 90pcs

1.350ден 1.148ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Почистење на лицето, исушете го проблематичното место. Залепете ја лепенката нежно и оставете ја да делува од 5-8 часа. Потоа отстранете ја, измијте и хидрирајте го третираниот дел од кожата.
Cellulose Gum, Hydrogenated Poly(C6-20 Olefin), Polyisobutene, Styrene/Isoprene Copolymer

Опис

Овие лепенки за третман на акни може да се користат на секој тип на кожа. Залепете ја лепенката директно на акната, наместо да ја истискате, ќе ја оздрави акната брзо без никакви флеки и минимален ризик за иритација.

Големина: 12 мм, Лепенки (90 парчиња)

Изработени се од 100% хидроколоид и може да се користат за секој тип на кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница